3. OMYL

Mnozí dnes věří, že se život mohl vyvinout i jinde ve vesmíru. Ve skutečnosti se tam stopy života hledají už přes sto let zcela marně, a to jen kvůli primitivní představě některých vědců, že “kde je voda a příhodné podmínky” (co to je?), tam se také udělá život! K zoufalému hledání života ve vesmíru vedou ovšem i stále zřetelnější vědecké důkazy, že na Zemi život vzniknout nemohl – proto materialističtí a ateističtí snílci odsouvají jeho vznik do “tajemných dálek neznáma”. Tam bude náhoda asi chytřejší a nepravděpodobnost pravděpodobnější (co když tam platí, že 5/10=90% ?).

Jak už bylo řečeno, ve sterilním prostředí (bez zárodků života) život sám od sebe vzniknout nemůže. (Proto můžeme s klidem vyrábět konzervy.) Toto poznání už dnes není ani hypotézou, ani teorií, ale zákonem: zákonem biogeneze. Proto se stopy života nenašly nikde v blízkém vesmíru – protože život je jen ze života! Kdyby to bylo tak snadné (že stačí dost času a je to!), proč by se na planetách nevyvinuly nejprve jednodušší formy? Třeba polovodiče? Křemíku a času je tam dost, že? Když se podle evoluční fantazie může z neživé hmoty vytvořit jen tak naslepo (bez programu či myslícího konstruktéra) ten nejsložitější stroj světa, živý organizmus, navíc se složitým programem pro svoji vlastní reprodukci, proč se nemůže vyvinout mnohem jednodušší, neživý?

Proč “příroda” nevyvinula nejprve z kamení domy nebo z uhlovodíků umělé hmoty, třeba igelitové tašky? Proč přeskočila jednodušší věci (neživé) a začala konstruovat zrovna to nejsložitější – živou buňku, kterou neumí vytvořit ani člověk? Kdyby z vesmíru zazněl zpěv nebo přišel nějaký komplikovanější radiový signál, bude to pro naivní sektu SETI (hledající mimozemskou inteligenci) důkaz, že je tam vyspělá civilizace! – “to přece nemůže být náhoda”, to by sama hmota neuměla (zazpívat nebo vyslat složitý signál). Ale samotného původce zpěvu či signálu, onoho Marťana (a hlavně pozemšťana!) s hlasivkami, rukama a mozkem – “to už náhoda dokáže vytvořit sama, jeho původ v žádné předchozí inteligenci hledat nemusíme..." – tak praví ateistická “logika” a pavěda.

Jinak řečeno: hodinky samy vzniknout nemohou, hodinář ano. Dům ne, zedník ano. Igelitovou tašku příroda neudělá, ale chemika ano. Prvočísla z vesmíru nebo pyramida na Marsu – kdyby tam byla – musí (!) pocházet od inteligence (to hmota neumí), ale toho, kdo by prvočísla vyslal nebo pyramidu vystavěl, si hmota udělala sama – to umí, k tomu inteligence netřeba. Stačí voda, teploučko, záření a miliony let, praví ateistická propaganda a tzv. “exaktní věda”, kterou evoluční pohádkáři propírají mozky studentů a veřejnosti už desítky let.

Materialističtí fanatici nás a naše děti tedy nutí věřit, že:
1. mrtvá hmota sama od sebe ožila
2. slepá hmota sama od sebe začala vidět
3. hluchá hmota sama od sebe začala slyšet
4. hmota těžší než vzduch sama od sebe začala létat
5. nemyslící hmota začala myslet a
6. tato šílená čarodějnická víra ateistické sekty je jediný reálný a přírodovědecký (sic!) pohled na svět.
..............................Více o tom v Komentáři


Na předchozí omyl     Zpět     Na další omyl